Sai tehtud palju trenne kuid nädala tippsündmiseks olid meie jaoks esimesed väliplatsi peal agility võistlused. Võistlus toimus Jõulumäe Tervisekeskuse jalgpalliväljakul Pärnumaal ning kohtunikuks oli Svetlana Kreslina Lätist.


Kuna viimase kahe kuu jooksul me oleme teinud suhteliselt vähe agilitytrenne, siis Winnie füüsiline vorm ei olnud kõige parem. See andis kohe tunda ka võistlusel – hüpetel oleme jõudnud takistuste kõrgust tõsta 45 cm-st kuni 55 cm-ni, võistlusel kohtunik aga pani hüppetakistuste kõrguseks 65 ning see oli Winnie jaoks liig – me lihtsalt ei jõudnud sellel kõrgusel piisavalt palju trenne ära teha, et Winnie oleks võimeline hüppama probleemideta. Seega kõigil kolmel rajal ajas ta ohtralt pulkasid maha.


Samas, motivatsioon teha ja stardis püsivused olid väga head, kontaktpindu ma suutsin ise kontrollida ainult pooltel juhtumitel (häbi mulle) ning Winnie suutis mind kaks korda „üllatada“ - üks kord väljus slaalomist enneaegselt ning teisel korral poomi ja tunneli vahel valis tunneli, kuigi oli vaja poomile minna – just need kaks asjad olid minu jaoks sellised, kus ma olin veendunud, et Winnie ei eksi :)


Igal juhul põnev oli, saavutasime 8. koha. Video jooksudest on siin:


http://youtu.be/yB4msNEMTxs