Vaiksed nädalad olid, mitte ühtegi võistlust ;) Agility trennide arv hakkab „üle lööma“ sõnakuulelikkuse trennide arvu :) Näiteks, oleme teinud lausa kolm agility trenni – kõik juhtimise peale. Vaata videosid siin:


esmaspäeval – http://svetaeks.blogspot.com/2013/05/winnie-ag-trenn-20-05-2013.html,


teisipäeval - http://svetaeks.blogspot.com/2013/05/winnie-ag-trenn-21-05-2013.html,


reedel – http://svetaeks.blogspot.com/2013/05/winnie-ag-trenn-24-05-2013.html).


Winnie on väga mõnusaks loomaks muutunud, isegi lubab ennast juhtida :) Nüüd ta vähem ise valib takistusi ja tundub, et viimaseks komistuskiviks jääb meil nüüd see – kes teeb otsuseid kontaktpindadest lahkumise kohta :))) Siin me temaga no mitte kuidagi kokkuleppini ei jõudnud.


Ainukene filmitud trenn SKst oli pühendatud viimasel võistlusel ilmnenud vigade parandamiseks, eelkõige ruutu saatmisel. Otsisin kus saaks sellise kõrge muru ja võilillidega platsi leida, et trenni teha – ja lõpuks vedaks, kes otsib see leiab! Vaata trenni video siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/05/winnie-sk-trenn-25-05-2013.html.


Meie hoiupaiga platsi kõrval oli juba tükkaega muru niitmata ja siis järsku oli üks tükikene korda tehtud, siis ma ehmatasin, et pean jõudma sellega, mis jäi, ruttu trenni ära teha enne, kui ka see lilleplats maha võetakse :) Tulime varahommikul platsile ja tegimegi trenni – Winnie oli jälle esimesel saatmisel segaduses – koonuseid pole ju näha, täpselt, nagu viimasel võistlusel oli. Kuid juba teisel saatmisel sai ta hästi hakkama ning kolmandal tegi isegi ilma haukumiseta :)


Ilmad on mõnusad, nüüd põhirõhk tuleb sellele, kuidas koera palava ilmaga harjutada, et töö kvaliteet ei langeks.