Möödunud nädala tippsündmuseks oli Winnie osalemine Tubli SK suvekarika IV etapil, kus me saavutasime 1. koha I järguga (286 p)!!! Kohtunikuks oli Viktoria Lumbe, video on siin:


http://www.youtube.com/watch?v=kmXgBlUgV1k


Võtete järjekord oli individuaalosas standartne (mis on väga haruldane juhus), kuid enne individuaalvõtteid oli grupis püsilamamine (Winnie sai 10 p) ning peale individuaalvõtteid oli grupis püsiistumine (10 p).


Maksimumpunkte õnnestus meil saada seekord veel ainult Zetil peatusega, juurdetulemine koos peatustega tõi 9,5 p; sama oli metalleseme toomise ja pulkade valiku eest (kohtunik eriti kiitis pulkade valikut, ma loodan, et järgmisel võistlusel ja ülejärgmisel ja üleülejärgmisel Winnie teeb seda harjutust sama moodi :)))).


Suunatud toomisel valisin ma seekord kõige suuremaid hantleid ning tulemuseks oli tagasiteel närimine (8 p), kaugjuhtimisel ühes asendis oli vaja lisakäsk anda (8 p). Ma jäin meeletult rahule kõrvalkõnniga (9 p) ning kui mitte arvestada haukumist (meeletut haukumist) siis ka ruuduga (haukumise pärast saime ainult 7 p).


Nüüd on ees igal nädalavahetusel SK võistlused (sellel nädalal Pärnus ning järgmisel nädalal Harjumaal), 15. septembril toimuvad aga Eesti Meistrivõistlused SK-s. Hoidke meie pöialt!!