Möödunud nädalal osalesime Winniega TAKO sõnakuulelikkuse võistlusel, mis toimus seekord Vahikülas ja kohtunikuks oli pr Kaja Koor.


Oli nii head kui halba. Seekord Winnie tegi apsaka (jälle) pulkade valikul, närvid ei pidanud vastu ning ta liigutas ühte vale pulka vahetult enne õiget :( Teise apsaka me tegime koos - ruutu saatmisel olid esikäpad Winniel ruudust väljas, seega - teine null. Samas kõik ülejäänud võtted õnnestusid väga hästi - kasvõi püsivused - lamamise eest saime 9 p (Winnie kukkus puusaasendisse) ning püsiistumise eest 9,5 p (liigutas esikäppa).


Kõrvalkäimine oli väga ilus kuid alguses oli Winnie natukene (kergelt) vingunud; Zetil õnnestusid kõik peatused (saime 9 p), juurdetulekuga ma jäin VÄGA rahule ja ise oleksid selle eest andnud küll rohkem punkte (meie saime 8,5). Suunatud toomine, mida ma kartsin kõige rohkem, sest Winniel jälle tekkis kiiks keskmise hantliga aga õnnestus - me loosisime jälle parempoolse hantli, mis on meie jaoks probleemne kuid Winnie oli megatubli ja isegi ei kahelnud selle asukohas, seega saime 9 p. Metallhantli eest saime 8,5 ning kaugjuhtimise eest 9 punkti.


Kokku tuli meil siis 217 punkti ning 3. koht.


Video: http://svetaeks.blogspot.com/2013/08/winnie-sk-voistlusel-seekord-kolmas.html


Sellel nädalavahetusel võib hoida meile pöialt laupäevasel Viljandis toimuval agility võistlusel.